Florentin Petre le-a făcut o promisiune fanilor dinamoviști, imediat după înfrângerea pe care trupa din „Ștefan cel Mare” a suferit-o în fața celor de la Universitatea Cluj, scor 1-3.
În lipsa lui Zeljko Kopic, Florentin Petre a fost antrenorul principal al „câinilor” la partida disputată pe Arena Națională din capitală.
Ce le promite Florentin Petre fanilor
Florentin Petre, cel care a fost antrenorul principal al celor de la Dinamo București la meciul cu Universitatea Cluj, le-a promis fanilor din „Ștefan cel Mare” mai multe transferuri în următoarea perioadă de mercato.
Fostul internațional crede că echipa pregătită de Zeljko Kopic va evolua în următorul sezon competițional, datorită mutărilor care vor fi făcute în vara acestui an.
„Am făcut un meci bun 85 de minute. Am primit acel gol și de atunci totul s-a schimbat în defavoarea noastră. Am avut probleme medicale, doi jucători s-au rupt. La noi dacă doi…
