Dinamo București a fost interesată să transfere fotbaliști de la FCSB, CFR Cluj sau Rapid București, dar oficialii clubului au explicat de ce acest lucru nu a fost posibil.
Andrei Nicolescu a dezvăluit că lotul pregătit de antrenorul Zeljko Kopic mai are nevoie de întăriri și a vorbit despre cerințele pe care le are tehnicianul croat.
Dinamo s-a interesat de fotbaliști de la FCSB, CFR Cluj și Rapid București
După un sezon foarte dificil, în care a evitat retrogradarea pe ultima sută de metri, Dinamo București are parte de un start de campionat foarte bun. Trupa din „Ștefan cel Mare” a acumulat opt puncte în primele cinci etape, înregistrând două victorii, două rezultate de egalitate și o singură înfrângere.
Acest lucru se datorează și campaniei de achiziții din această vară, când sub comanda lui Zeljko Kopic au…
